Szybki kontakt: Dominika Pawlak tel. 501 365 844                  E-mail: kontakt@slovenika.pl

O mnie - SLOVENIKA - odkryj kraje słowiańskie/bałkańskie ze Sloveniką

O mnie

Slovenika powstała z pasji do podróży i miłości jaką darzę „Europę w miniaturze” czyli uroczą Słowenię.
W Słowenii urzekły mnie wspaniale krajobrazy, jak również serdeczność i gościnność Słoweńców, ich bogata tradycja, ciekawa kultura i przepyszna kuchnia. To kraj, gdzie znajdziemy wszystko w jednym miejscu: mroźne Alpy, śródziemnomorski upał, rozległe winnice. Wspaniała kompozycja smaków i klimatów.

Jako licenjonowana przewodniczka po Lublanie, znająca bardzo dobrze kraj, jego historię, kulturę i język - zajmuję się kompleksową organizacją wyjazdów do Słowenii na zamówienie grup zorganizowanych (są to wycieczki objazdowe, często połączone z wypoczynkiem nad Adriatykiem, a także wyjazdy studyjne, wczasy..).

Swoją pasję potwierdzam pełnym profesjonalizmem:- w oparciu o praktyczną wiedze i doświadczenie: od 2009 roku pilotuję wycieczki do Słowenii/realizuję autorskie programy wycieczek, dbając o każdy szczegół tak, aby sprostać najbardziej wysublimowanym gustom Klientów. Kładę nacisk na integrację grup poprzez organizowanie wieczorków integracyjnych przy muzyce na żywo oraz innych atrakcji.

Każdy program dostosowuję do indywidualnych potrzeb i wymagań moich Klientów.

Nie ograniczam się do samej Słowenii. Dla grup, które odwiedziły już ze mną Słowenię organizuję między innymi niebanalne wycieczki szlakiem piwa oraz wina do krajów sąsiednich, a także dłuższe wycieczki objazdowe po całej Europie.

Wysoka jakość oferowanych usług poparta pozytywnymi opiniami moich turystów oraz współpracujących ze mną biur podróży to jest to, co nieustannie daje mi wiele radości i satysfakcji.

Zapraszam do współpracy grupy zorganizowane, jak również biura podróży, które swoim stałym klientom pragną zaproponować nowy kierunek turystyczny jakim jest Słowenia.

Dominika Pawlak-Garus